• Цената е намалена.
  • Свеж
20pcs T5 инструмент led светилка Авто Страна Оптоварување Мерач Табла Мерач Автомобил Светлина, Крушка Светилка Бел Автомобил 12V Сијалица

20pcs T5 инструмент led светилка Авто Страна Оптоварување Мерач Табла Мерач Автомобил Светлина, Крушка Светилка Бел Автомобил

 
DEN 800.16

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Светилка тип : T5
SMD количина : 1
Напон : 12 V
Боја : Бела
Употреба : Ширина светилка за читање светлина, јачина на светлина, Табличка Светлина , паркинг Светлина,што укажува на светлина Итн
Карактеристики :
Ниска потрошувачка на енергија, ги зачувате вашите напојување
Лесно да се инсталира и издржлив
Употреба Браник светла, табличка светла, инструмент табла, мерач светилки, табла


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Бела
боја:
T5 Инструмент светилка
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
180°
Бренд Име:
Necen
сертификација:
CE
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
12V
База Тип:
T5
Просечен Живот (часот):
50000
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Повод:
Автопат
Обликот:
-
Должина:
-
Моќ Толеранција:
-

Поврзани производи