• Цената е намалена.
  • Свеж
225Pcs Гума О Прстен Oring Печат Водовод Гаража Поставени Комплет 18 Големини Со Случајот

225Pcs Гума О Прстен Oring Печат Водовод Гаража Поставени Комплет 18 Големини Со Случајот

 
DEN 469.92

Стока
Во продавницата


Спецификација :
Бренд нови
Домување боја : црна
Големина видови : 18
Материјал : гума
Кутија големина : прибл. 20.5x10.3x3cm/8.07"x4.06"x1.18" (L*W*H)
Количина : 1 сет (225 парчиња)
Пакет материјал : повторно запечатува пластични случај
Големина : 18 популарни големини
20pcs : (внатрешен Дијаметар)3*(Дебелина)1mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)4*(Дебелина)1mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)4.5*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)5*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)2,5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)13*(Дебелина)3мм
5pcs : (внатрешен Дијаметар)14*(Дебелина)1.5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)17*(Дебелина)2,5 mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)18*(Дебелина)4mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)20*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)22*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)6*(Дебелина)3мм
20pcs : (внатрешен Дијаметар)7*(Дебелина)2mm
20pcs : (внатрешен Дијаметар)8*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)9*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)10*(Дебелина)2mm
5pcs : (внатрешен Дијаметар)12*(Дебелина)3мм
Пакет се вклучени :
225pcs x гумена заптивка (преполна со пластична кутија)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се
калибриран истиот.


Карактеристики на производот

Обликот:
Прстен Заптивка
Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Пакет:
225pcs/Кутија

Поврзани производи