• Цената е намалена.
  • Свеж
скалите Pendant светла Лоза општо модерен минималистички трпезарија светлина скалите и креативна личност на комплексни ротари ZCL

скалите Pendant светла Лоза општо модерен минималистички трпезарија светлина скалите и креативна личност на комплексни ротари

 
DEN 2736.00

Стока
Во продавницата

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката и да се обезбеди најдобри можни производ на моите најмили клиенти.
Информации За Производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : стакло + метал
[Главната технологија] : сликарство, electroplating
[Извор] : E14 / блескаво / заштеда на енергија светилка / LED
[За] : дневна соба, бар, сала, кафулиња и други затворен простор
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
answer : ___________________________ note :
Нашите производи се испраќаат до остатокот на светот, доколку вашата земја не е на испорака забелешка, ве молиме контактирајте со нас, на различни локални товарни и време можат да бидат различни.
Една топка со дијаметар од 15см, бројот на светилка може да биде избран, следните е референца параметар, според вашите омилени контакт со сервисот или порака. (8 или повеќе може да се прилагоди виси жица должина)
Големина на : 1 шасија големина 8cm вкупна должина од 1.1 метри
3 шасија големина 25cm вкупна должина од 1.1 метри
5 шасија шасија големина 35cm вкупна должина од 1.1 метри
8 глава шасија големина 40cm должина од 2 метри
10 шасија големина 50cm должина од 2.5 метри
12 шасија големина 55cm вкупна должина од 2.5 метри
15 глава шасија големина 60см должина од 3 метри
19 шасија големина 80см должина од 3 метри
24 шасија големина 80см вкупна должина од 3.5 метри
30 шасија големина 100cm должина од 4 метри


Карактеристики на производот

Боја На Каросеријата:
Стилот 1, Стил 2
Wattage:
1 head, 3 head, 5 head, 8 head, 10 head, 12 head
Тип На Објект:
Pendant Светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Осветлување Област:
10-15square метри
Абажур Боја:
Бела
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
10
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
00
Заврши:
00
Тип На Објект:
Pendant Светла
База Тип:
LED

Поврзани производи