• Цената е намалена.
  • Свеж
Сокол Око 34W Тркалаат-Флексибилни LED Фото Светлина РА 95 Студио Осветлување со Diffuser

Сокол Око 34W Тркалаат-Флексибилни LED Фото Светлина РА 95 Студио Осветлување со Diffuser

 
DEN 9120.00
DEN 8664.00

Стока
Во продавницата


Сокол Око 34 W Тркалаат-Флексибилни LED Фото Светлина РА 95 Студио Осветлување со Diffuser
Производ Вовед :
Новиот Тркалаат-Flex LED светло е развиена со најновата LED технологија за да се изврши се тркалаат во можност и флексибилни движења со дебелина од само 10мм.
Таа доаѓа во две големини 30x45cm / 45 x 60cm да се стремите за сите видови на престрелки и microfilm Тоа е корисна мала тежина и лесен за да го носат околу кои е одлично да се користи како
вашиот не-сончева светлина рефлектор или како да се пополни светлина. Со помош на факултативниот менгеме, корисникот може да се качи на Ролна-Flex LED светло на светлината стојат во ред да се користи како ДОВЕДОА
панел.
Спецификација За Производ :
Модел
RX-12 T
LED Сијалица
280pcs
Моќност
34 W
Температура На Боја
5600 K
Напојување
15 V 5 A
Компатибилност
AC Адаптер & Sony V-заклучување Батерија
Осветленоста На Вредноста
Чекор-помалку Затемнување
Зрак Агол
10-360
Контролна Функција
Вртење Knob
C. R. Јас
95
Лумен(0.5 m/1m/2m)
3680lm/1235lm/351lm
Footcandles(0.5 m/1m/2m)
342/114/33
Монтажа Метод
X-Рамка
Димензија
469*320mm
Производ Конфигурација :
RX-12 T*1 PC
X-Рамка*1 PC
Планината*1 PC
Адаптер & Кабел*1 SET
Контрола Кутија*1 PC
Велкро Лента*1 SET
Мека кутија*1 PC
Торбичката*1 PC
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO/DPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 2-месеци гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Falconeyes
Пакет:
Yes

Поврзани производи