• Цената е намалена.
  • Свеж
Жените Платформа Сандали Велур Кожа Рамни Сандали Ниско Оптоварување Лето Женски Sandalias Дами Сандали

Жените Платформа Сандали Велур Кожа Рамни Сандали Ниско Оптоварување Лето Женски Sandalias Дами Сандали

 
DEN 2591.04

Стока
Во продавницата


Пета Висина : 6cm
Боја Несовпаѓање :
Diferences во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroud итн ,. Врз основа на различни екранот, бојата ќе биде малку аберации, се надевам дека ќе се разбере, ви Благодариме! Howerer, ако верувате дека објектот recived е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Превозот :
Пакетот ќе биде секогаш се испраќаат во рок од 5 работни дена по уплатата примена. Понекогаш денот ќе биде одложен поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса, право поштенски код, телефонски број, е важно, кога ќе го напуштите вашиот адреса или заборавајте да се направи царинење.
Јас ќе брод за сите објекти преку Стандард Воздух Mail со Следење на Број на повеќето земји за слободни. Тоа трае околу 20 до 30 дена да се носат во Америка, а од 25 до 35 дена да ги Европските и други земји. Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската / давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање. Ние сме многу ценети со вашето трпение.
Ако не примите објект во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Ако сакате да го користите други express, ве молиме оставете порака со нас онлајн. Ние ќе ви даде најдобра цена, и UPS-от, DHL, FEDEX, EMS, Кина Пост Воздух се на сите достапни.
Вредност на Комерцијална Фактура :
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок, ние секогаш се декларираат како "ПОДАРОК" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.
Ако не сакате да се направи на сметка на пониска вредност, ве молиме да не информираат колку вредноста би сакале да го покажа на сметка кога ќе го поставите цел.
Услугата Гарантира :
ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно / целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
ние сме среќни да ви помогне со враќање на средствата или девизните рок од 5 дена од приемот на производот, под услов сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
ако сакате да ја врати стоката назад за понатамошни решение, ве молиме контактирајте со нас однапред.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и пет ѕвезди НСД. Ние ќе бидат високо ценети и ќе добиете бесплатен дар / бесплатен примерок со вашата следна цел.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Ве молиме не ни остава 1,2,3, -ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.


Карактеристики на производот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име:
AHKUCI
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Основни
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
BD808
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Плитки
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали

Поврзани производи