• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОР НА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 L 31200RNAA01 31200RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280 512236232983

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОР НА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 L 31200RNAA01 31200RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280 512236232983

 
DEN 5760.00

Стока
Во продавницата


НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОР НА ХОНДА ГРАЃАНСКИ 1.8 L 31200 RNAA01 31200 RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280 512236232983
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината На ХОНДА Граѓански 1.8 L 2006 2007 2008 2009


Карактеристики на производот

Објектот Должина:
30
Објектот Висина:
15
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Осветленост Дел Број:
31200RNAA01 31200RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
31200RNAA01 31200RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280
Другиот Дел Број:
31200RNAA01 31200RNAA11 428000-3410 428000-5280 4280003410 4280005280
Објектот Ширина:
15
Напон:
12v
моќност:
1.2 KW
Заби:
9T

Поврзани производи