• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл CNC 7/8 се Справи со Бар Крајот Handlebar Костец Капа За Хонда Cbr 600 1000 rr F2 F4 PCX Grom Cb1000r Cb1300 Steed 400 X4 Xr

Мотоцикл CNC 7/8 се Справи со Бар Крајот Handlebar Костец Капа За Хонда Cbr 600 1000 rr F2 F4 PCX Grom Cb1000r Cb1300 Steed 400

 
DEN 479.04
DEN 431.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Алуминиум легура handlebar зафат крајот приклучоци.
Прецизност ЦПУ машински.
Елоксирани површински третман.
Лесен и издржливи.
Лесно да се инсталира на вашиот велосипед.
Одлична замена за евтини крајот приклучоци.
100% сосема нов и висок квалитет на Одговараат за повеќето мотор со 22mm 7/8"""" Handbar


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Сина, Црвена, Сребрена, Златна, Зелена, Портокалова, Сива
Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
LK-HBE-003
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Тежина:
175g
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
is_customized:
Yes
боја:
црвено/сребрена/сива/црна/gloden/сино
Fitment:
за јамаха/kawasaki/ suzuki/ducati/хонда итн

Поврзани производи