• Цената е намалена.
  • Свеж
20Sets Тибетската Стил Антички Сребрен Крило Кука и Око Clasps за DIY, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, за 12mm широк, 25мм долго

20Sets Тибетската Стил Антички Сребрен Крило Кука и Око Clasps за DIY, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, за 12mm широк, 25мм

 
DEN 211.20
DEN 152.00

Стока
Во продавницата


Тибетската Стил Антички Сребрен Крило Кука и Око Clasps, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни
Големина : за 12mm широк, 25мм долго, Tbars : за 16mm долго, дупка : 3мм
Кука и Око Clasps направени од легура се долго-носи и лесно да се зачува. Со lustrous изглед и инвентивни дизајн, тоа е многу популарна во бразлетна и ѓердан дизајн. Само стави бар во смениш и да се направи бар хоризонтална, тоа може да биде тесно buckled.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
X-LF1157Y
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Употреба:
clasps
единица:
20sets
Материјал:
Легура

Поврзани производи