• Цената е намалена.
  • Свеж
CNC Z Оската Рутер Мелница Допир Плоча Mach3 Алатка за Поставување Сонда Мелничката Нож Блок Со Алигатор Клипови C00041

CNC Z Оската Рутер Мелница Допир Плоча Mach3 Алатка за Поставување Сонда Мелничката Нож Блок Со Алигатор Клипови C00041

 
DEN 271.20
DEN 258.00

Стока
Во продавницата


CNC Z Оската Рутер Мелница Допир Плоча Mach3 Алатка за Поставување Сонда Мелничката Нож Блок Со Алигатор Клипови C00041
Карактеристики :
1. Црвениот жица е поврзан со контрола на картичката на сигнал
2. Црна жица е поврзан со контрола на картичката G
Употреба :
жиците на нож на табла алатка интерфејс, поврзување Алигатор Клипови и земјата на control panel. (Алигатор Клипови може да биде прикачен на вретеното, но бидете сигурни дека вретено и Одборот на земјата врска). Кога пристап до алатката кога инструмент, алатка процесот не е комплетен.
Answer : ___________________________ Note :
кога ќе го поврзете алатката откако ќе почнете да го уредот (не почнете вретено мотор). Не се премногу брз за да Алигатор Клип на вретено, прво со Алигатор Клип точка нож, видете ако z-оската алатка движења. Сигурни дека нема проблем и клип на вретеното, реализација на авто машина.
1) руски БЕЗ данок. испратено од воз, потребни се околу 25-35days. за да вашиот град.
Некои далечни градови во Русија ќе биде потребно повеќе време.
2) на ЕУ : Европа за НАС и повеќето Азиски земји испратија со DHL или ТНТ. потребни се околу 3-15days на вашиот град! Купувачите треба плати обичај данок.Ако сакате пониски декларација ве молиме контактирајте со мене.
3) на ЕУ од UPS-от , Купувачот во Европа needn не било обичај данок и било какви такси . (plz цел ПРОЗОРЦИ на превозот, ако не сакате да платите данок)
Пратката ќе ја испрати до купувачите адресата директно во рамките на околу 8~15 работни денови.
ПО ПРОДАЖБА : Ако ги задоволи производ, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ако не ви се допаѓа производот, plz контактирајте со нас пред запишува никакви негативни или неутрални повратни информации.Негативни/неутрален повратни информации не се работи за правилна насока. Ние ќе ви помогне да дознаете win-win решенија. Комуникација изгради успех. Ако наидете на било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред подигање на спорот. Ние би сакале да се најдете win-win решение за вас.Ве молиме не се отвори спорови или да ја напуштат неутрален пред било каква билатерална комуникација. НАВИСТИНА ВИ БЛАГОДАРИМЕ


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
C00041
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Место на Потекло:
CN;GUA

Поврзани производи