• Цената е намалена.
  • Свеж
Градина 1/2 Sprinkler Главата Ротари Sprayer Месинг Наводнување Наводнување Фонтана, Градина Уредот 360 степен ротација спреј

Градина 1/2 Sprinkler Главата Ротари Sprayer Месинг Наводнување Наводнување Фонтана, Градина Уредот 360 степен ротација спреј

 
DEN 154.56
DEN 127.00

Стока
Во продавницата

Градина 1/2" Sprinkler Главата Ротари Sprayer Месинг Наводнување Наводнување Фонтана, Градина Уредот 360 степен ротација спреј
Функција : 360 степен ротација спреј, направи наводнување повеќе лесно Спреј рамномерно, заштеда на повеќе вода Погодна за косилка за наводнување, градина наводнување, покривот ладење Спецификација : Материјал : Месинг Поврзете : 1/2" машки конец Тип : 2/3/4 Рака Големина : 2 Рака : 13.4 x 5.5 cm/5.28" x 2.17" 3 Рака : 7.5 x 5.5 cm/2.95" x 2.17" 4 Рака : 14 x 5.5 cm/5.51" x 2.17 Работен притисок : 100-150 KPA проток на Вода : 150-680 L/час Спреј дијаметар : 7 до 11 метри Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x спреј млазницата


Карактеристики на производот

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Број На Модел На:
Sprinkler Главата Ротари Sprayer 5A50095-2
Sprinkler Тип:
Ротари Sprayer Месинг млазницата

Поврзани производи