• Цената е намалена.
  • Свеж
Ретро 8-рака долго Кафе светлина Синџир Pendant лустерот за трпезарија 110-240v Лер свеќа Lustres E Pendentes Foyer дома осветлување

Ретро 8-рака долго Кафе светлина Синџир Pendant лустерот за трпезарија 110-240v Лер свеќа Lustres E Pendentes Foyer дома осветлување

 
DEN 43152.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Бренд Име:
svitz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Европа
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
15-30square метри
Материјал:
Бакар
Број на извори на светлина:
8
Техника:
Перфориран
Примена:
Foyer
Гаранција:
2
Број На Модел На:
Античкиот лустерот
сертификација:
CCC,CE,CQC
Тело Материјал:
Бакар,железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Абажур Боја:
Бела,Црна
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Бакар
Стил:
Затворен Осветлување
Тело Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи