• Цената е намалена.
  • Свеж
Миленичиња Куче Шапка Капа За Бејзбол Мода Капа За Кучиња Чисто Платно Капа За Куче Шапка Chihuahua Јоркшир 11 Бои 30 H

Миленичиња Куче Шапка Капа За Бејзбол Мода Капа За Кучиња Чисто Платно Капа За Куче Шапка Chihuahua Јоркшир 11 Бои 30 H

 
DEN 178.08
DEN 123.00

Стока
Во продавницата


100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Боја : Како на сликата покаже Применливи пол : Унисекс Тип : Кучиња капа Големини : S, M Материјал : Платно Големина : Мал : Дијаметар 15cm, Раководител Обемот 35cm Медиум : Дијаметар 18cm, Раководител Обемот 38cm
1. Русија превозот режим на користење на "Ali Express Saver Превозот(Продавачот за Испорака Метод)" или "e Packet", И на што може да се добие следење на информации.
2.Ќе примите објектот треба да се преземат 15-45 работа дена(Бразил е 50-60 дена). Ако не сте добиле вашата пратка , ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Наш основен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, еден нарачки над 5dollars ќе испрати Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Кина Пост Обичен Мал Пакет плус Следење на информации не е достапна.
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации е достапна.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.( 1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение )
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Прашање : јас не сум сигурен за големината ?
Одговор : не грижете се,ве молиме кажете ни за големината на вашето куче , ние ќе укажуваат на тоа големината за вас !
Прашање : Кога ќе го испрати мојата цел ?
Одговор : Ние обично испратите вашата нарачка од 2 до 5 дена.
Прашање : Ќе ве молам ниска вредност на мојот парцела ?
Одговор : Да,Ние обично го прават ова.
Прашање : Кога времето е крај и јас не се добие мојата парцела,Што треба да направам ?
Одговор : ни Испратите порака да се прошири на заштита за вас.
Прашање : Кога јас се колет,објектот е скршен или има и други проблеми.Што треба да направам ?
Одговор : ве Молиме контактирајте со нас што е можно побрзо и 1-2 дена подоцна, за да ви даде разумен задоволство со решение.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Тип На Објект:
Коса Додатоци
Бренд Име:
IDEPET
Тип:
кучиња
Сезоната:
Модел:
Печати За Животни
Класификација:
Објект :
Куче Капи
Вид :
куче шапка
Големина на :
S ,M
Боја :
како се покаже слика
Класа:
Домашно Милениче Производи

Поврзани производи