• Цената е намалена.
  • Свеж
MWZ Мултифункционален Дигитален Број Дрвени Воз Едукативни Играчки Assembles Играчка

MWZ Мултифункционален Дигитален Број Дрвени Воз Едукативни Играчки Assembles Играчка

 
DEN 887.52

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Карактеристики:
Diecast
Број На Модел На:
MWZ-
Материјал:
Дрво
Тип:
Воз
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
sixiren
Скала:
1
Карактеристики:
Образовни, Модел, Мини

Поврзани производи