• Цената е намалена.
  • Свеж
YINGTOUMAN Готвење Сад Тенџере Пан Шпорет Поставите 4-5 луѓе Отворено Кампување PicnicTableware Садови Садови Пикник Ранец

YINGTOUMAN Готвење Сад Тенџере Пан Шпорет Поставите 4-5 луѓе Отворено Кампување PicnicTableware Садови Садови Пикник Ранец

 
DEN 2888.64

Стока
Во продавницата


Во тенџере : 13*19.5 cm(DH)
Среден тенџере:9.5*и 17,5 см(DH)
Во мало тенџере: 8.7*14.8 cm(DH)
Тава:5.5*20.2 cm(DH)
Тежина : 1.58 kg
Производ големина:13*19.5 cm(DH)
За 4-5 луѓе да ги користите, вклучувајќи ги и големо тенџере,средни тенџере,мало тенџере,и тава,една супена лажица,една лажица ориз ,2 јадења, супа плоча, и 5bowls


Карактеристики на производот

Расположливиот:
No
Со прибор за на маса или Не:
Yes
Материјал:
Алуминиум Легура
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Бренд Име:
YINGTOUMAN
Капацитет:
4-5
Пати:
Yes
Прочистување Методот:
Никој

Поврзани производи