• Цената е намалена.
  • Свеж
Borntun Пневматски Воздух Секачи Ножици Shears Сечење Scissoring Cut-off Пневматски алат Shearing од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум

Borntun Пневматски Воздух Секачи Ножици Shears Сечење Scissoring Cut-off Пневматски алат Shearing од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум

 
DEN 7334.40
DEN 6968.00

Стока
Во продавницата


Пневматски Воздух Машина Ножици Стриже
Не-оптоварување на ветер : 2600rpm
Сечење капацитет : 1.2 mm од нерѓосувачки челик, од 1.6 mm алуминиум
Воздушниот притисок : 90psi
Воздухот влезот : 1/4"


Карактеристики на производот

Не-Оптоварување Брзина:
2600RPM
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Модел На:
BD-1039
Бренд Име:
Borntun
is_customized:
Yes
Просечната Потрошувачка На Воздух:
0.58 L
Големина:
240mm*45mm
Тип:
Други
воздухот алатка за сечење:
Пневматски Воздух Машина
Пневматски Воздух Алатка За Сечење:
Микро Пневматски Воздух Машина
пневматски ножици:
воздухот ножици
воздухот стриже:
Пневматски Стриже

Поврзани производи