• Цената е намалена.
  • Свеж
LOREADA Броило Брзина Сензор ЗА LADA 301.3843 2109.3843 Авто Делови Брза Испорака

LOREADA Броило Брзина Сензор ЗА LADA 301.3843 2109.3843 Авто Делови Брза Испорака

 
DEN 384.00
DEN 311.00

Стока
Во продавницата


ШОПИНГ ВОДИЧ
Ако постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.
ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .
се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.
Бројот ќе се појави и било каде во дел.
Тип Име : Брзина Броило Сензор
ОЕМ производителот Број : 3013843
Го заменува дилер дел броеви : 2109.3843
Другиот Дел Број : 3013843 21093843
Атрибут :
Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди
Директна замена
100% фабрика тестирани
Бренд НОВИ фитинг за следните години и модели :
LADA
1. Во светот превозот . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреса проверите вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на LOREADA , Ние нудиме на 7-ден-враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена.На fter приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
LOREADA Авто Делови Co., LTD е лоцирана во Високо-технолошки Развој Зона Wuhu Град, Провинција Anhui Кина, Која посветена на Carburetor Гас тело (Електронски Гас тело, Механички Гас тело,Sefi-Електронско), Мрзлив за воздушна контрола vavle на автомобилот, Motocycle original equipment manufacturer(ОЕМ) делови за истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.
Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања. Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација. Целта на компанијата е да ги обезбеди светот со ОЕМ резервни делови.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас. Даде нашата продавница 5 ѕвезди.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
LOREADA
Мерен Опсег:
100000
Чувствителност:
2109.3843
Резолуција:
301.3843
Повторливост:
301.3843 2109.3843
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Hysteresis:
5S4783
линеарна:
3013843
oe 1:
3013843 21093843
oe 2:
301.3843 2109.3843
Земја/Регион на Производство:
Кина
wattanty:
1 Година Гаранција

Поврзани производи