• Цената е намалена.
  • Свеж
Corzzet Викторија Црн Сатен Оглавник Overbust Корсет И Здолниште Половината Тренер Bustiers Врвот Bulesque Жените Steampunk Корсет Поставува

Corzzet Викторија Црн Сатен Оглавник Overbust Корсет И Здолниште Половината Тренер Bustiers Врвот Bulesque Жените Steampunk Корсет

 
DEN 1680.00
DEN 991.00

Стока
Во продавницата


Пластични Коски
Број на Bonings : 12
Страна Патент Затворање
Ланче назад со 9 grommets
Вграден-во со Приватноста Panel
100% парична Казна памук twill Поставата
Лента Алкохол
Кавга Трим
Оглавник Вратот Ремени
Push Up Градник Првенство
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна
Должина : 15 "/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Сатен
Бистата линија : Overbust, Душо
Доаѓа со појавување Здолниште, Г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL,6 XL
Корсет Големина На :
Skirk Големина На :


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Spandex,Најлон
Стил:
Секси
Декорација:
Лак
Материјал Состав:
Сатенски
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Секси & Бурлеска & Викторија
Скелетот:
Пластични Коска
Затворање:
Страна Патент Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Црна
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / XXXL / 4XL / 5XL / 6XL
Вклучуваат:
Корсет Врвот + Здолниште G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Push Up / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Поврзани производи