• Цената е намалена.
  • Свеж
6 КОМПЈУТЕРИ 12mm замена етикети самолепливи Д1 Лента 45010(S0720500) за Dymo LabelManager Печатач 12mm (1/2) x 8m црно на јасно

6 КОМПЈУТЕРИ 12mm замена етикети самолепливи Д1 Лента 45010(S0720500) за Dymo LabelManager Печатач 12mm (1/2) x 8m црно на јасно

 
DEN 1086.24
DEN 1021.00

Стока
Во продавницата


Основни Информации
100% компатибилен со DYMO серија печатач :
Име на модел : DYMO 45010
Боја : Црно на Јасно
Должина : 7m
Ширина : 12mm
Уникатна Карактеристика
Нашите компатибилен лента работи како добра како и оригиналот. Со ист квалитет,ќе добиете поевтини цени за нас.
Примена
Нашите етикета лента се користи широко во телеком индустријата , електростопанство,опрема производителот, хотел, ресторан, магацин, во болница, библиотека, unvierstiy и училиште.
Зошто можете да одберете нас?
Што имаме?
Ние си имаме свој фабрика која може да се обезбеди постојан извор на стоки за вас.
Што можеме да понуди?
Имаме целосен опсег на компатибилни етикета лента за сите видови на етикетата принтери. Ако сте заинтересирани за тоа,ние може да испрати бесплатен примерок за вас да ги тестираат.
Она што е нашата предност?
Со 8 години производство на искуство,имаме најдобар производ,разумна цена и добра услуга по продажбата. Ние може да ви даде 100% satisfation.
Што можеме да gurantee?
Ние можеме да се осигураме дека нашиот лента е 100% competible со печатач и, исто така, 100% во близина на оригиналот. Имаме CE,FCC,Ro Hs Сертификација,така да нема да се грижите за квалитетот и да ги преземат остатокот увери, за да го купите.


Карактеристики на производот

Тип:
печатач лента
Бренд Име:
Markurlife
Број На Модел На:
DYMO 45010
Тип:
Лента
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
Црно на јасно
Компатибилен Бренд:
Dymo
Материјал:
ABS + ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Режим број:
DYMO 45010
Ширина:
12mm
Должина:
7m
Пакување:
воздушното перниче
сертификација:
CE,FCC,RoHs Сертификација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
12 месец
квалитет:
толку добра како на оригиналот

Поврзани производи