• Цената е намалена.
  • Свеж
GT Моторни - Мотор 45MM Издувни Цевки Пригушувач Тишина Цевка За ЈАМАХА YZFR3 YZF-Р3 YZF Р3 2015 година 15 16

GT Моторни - Мотор 45MM Издувни Цевки Пригушувач Тишина Цевка За ЈАМАХА YZFR3 YZF-Р3 YZF Р3 2015 година 15 16

 
DEN 5081.28
DEN 3862.00

Стока
Во продавницата


Мотоцикл 45 MM Издувни Цевки Пригушувач Тишина Цевка
За ЈАМАХА YZFR3 YZF-Р3 YZF Р3 2015 2016 година 15 16


Карактеристики на производот

Бренд Име:
anodizing
Објектот Висина:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
43inch
Објектот Ширина:
13inch
Објектот Дијаметар:
20inch
Специјални Функции:
мотоцикл издувни
Име На Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
1.3kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи