• Цената е намалена.
  • Свеж
Keering Нови Пристигнување Кристал Закрпи За Облека WRA-339

Keering Нови Пристигнување Кристал Закрпи За Облека WRA-339

 
DEN 6493.44

Стока
Во продавницата


Keering Нови Пристигнување Кристал Закрпи За Облека WRA-339
100% Производство На Рачно Изработени, Со Висок Квалитет, Моден Дизајн
Може Исто Така Да Како Што Се :
дворот двор
Употреба :
(1) За свадба облека,свадба се облекуваат или навечер gown. (2) За коса додатоци. (3) За белегзија или ракавица декорација.
Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте ме за да добиете трговија на големо цена. Ви благодариме!
Процес На Производство :
Како Да Се Железо Тоа? Ве молиме проверете подолу Работата :
Плаќање :
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ , исто така, ја прифати други методи, како што се кредитни картички, банкарски трансфери, Western Union,итн.
За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Пакет :
Различни itmes во различни пакување. На пример :
Кристал Applique Yardage : 1-5rds по дел,парче валани со хартија картичка;Околу 1~2pc/opp;5-20opp/картонска кутија;Картон мерка : 20*20*30cm. Парчиња : 1~5pcs со ткиво хартија/ тркалаат; 5~10 ролни/opp; 5-20 opp по картон;Картон мерка : 20*20*30cm.
Кристал копче/brooch 10-20 парчиња од ткивото на хартија/меур торба;100-200 од polybag;Околу 10bags/картонска кутија;Картон мерка 30*20*20cm
Превозот :
E-Пакет Нормално : Парцели ќе пристигне во рок од 7~11 работни дена . Посебен Случај : Парцели ќе пристигне во рок од 10~ 20 работни дена по се испраќаат надвор, како што Празници, Политика корекција, Оддалечените области, итн.
Кина Пост Mail Нормално : Парцели ќе пристигне во рамките на 16~35 дена по се испраќаат надвор. Посебен Случај : Парцели ќе пристигне во рок од 35~60 работни дена (Бразил може да треба 90 дена), откако се испраќаат надвор, како што Празници, Политика корекција, Оддалечените области, итн.
За Keering
Повратни информации :
Вашето мислење е многу важно за нас. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!
100% позитивни повратни информации!!!


Карактеристики на производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
Keering
Големина:
92*6.5cm
Број На Модел На:
WRA-339
Употреба:
Чанти,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Лента
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Материјал:
Стакло
Тип:
Кристал Средување на Свадба појас
Тип на Кристал:
Одделение Чаша
Материјал:
Вештачки бисер/стакло мушка/mesh
Употреба:
Торба/облека/чевли/коса декорација/свадба декорација
MOQ:
10 јарди ,една боја
боја:
како Слика
Occassion:
Свадба/Партија/Годишнината
Стил:
Рамен грб, Лепак назад
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Времето За Производство:
7~12 работни дена

Поврзани производи