• Цената е намалена.
  • Свеж
Компатибилен за HP лесно рефил CF280A 280A 280 тонер кертриџ LaserJet Enterprise 400 M401n/M401dn/M401d; Ујп 400 MFP M425dw

Компатибилен за HP лесно рефил CF280A 280A 280 тонер кертриџ LaserJet Enterprise 400 M401n/M401dn/M401d; Ујп 400 MFP M425dw

 
DEN 1152.00
DEN 1094.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
HP Laserjet Компатибилен Модел:
M400MFP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
CF280A
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Погоден со:
HP LaserJet Enterprise 400 M401n/M401dn/M401d; Ујп 400 MFP M425dw

Поврзани производи