• Цената е намалена.
  • Свеж
AUSINI 25475 Простор машинско самурај Градежни Блокови Модел Осветлуваат Изградба Играчка Тули Образовни DIY Тули Играчка за Деца

AUSINI 25475 Простор машинско самурај Градежни Блокови Модел Осветлуваат Изградба Играчка Тули Образовни DIY Тули Играчка за

 
DEN 356.64

Стока
Во продавницата


Материјал : животна Средина пријателски материјал. Тули број : 165pcs Пакет : нема оригинална кутија ,нова во запечатени ќеси (Играчки и инструкции испратите заедно)


Карактеристики на производот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
25475
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Класификација:
Монтажа

Поврзани производи