• Цената е намалена.
  • Свеж
CY1L32-700 СКМ тип CY1S CY1B CY1L серија 32-милиметри понесе 700 мм удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цилиндар

CY1L32-700 СКМ тип CY1S CY1B CY1L серија 32-милиметри понесе 700 мм удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цилиндар

 
DEN 9681.12
DEN 9681.00

Стока
Во продавницата


CY1 L32-700 СКМ тип CY1 S CY1 B CY1 L серија 32-милиметри понесе 700 мм удар Топката Черупка Имајќи Magnetically Заедно Rodless Цилиндар
HOEN е една од водечките пневматски производство со висок квалитет,специјализирани во
воздух цилиндар, електромагнетниот вентил, воздухот извор третман на воздухот фитинзи,СТП црево други различна големина,исто така, ја прифати прилагодите
За голема количина цел,pls контактирајте со нас преку E-mail или whatsapp,со нетрпение очекувам да има бизнис со твоите : )


Карактеристики на производот

боја:
CY1S32 700, контактирајте со нас за повеќе
Тип:
Цилиндар
Бренд Име:
HOEN ПНЕВМАТСКИ
Број На Модел На:
CY1L32-700
Тип:
magnetically заедно rodless цилиндар
Создаден Големина:
32-милиметри
мозочен удар големина :
700 мм
Модел:
CY1L32-700
Workingfluid:
Воздух
покривот притисок:
1.05 MPa
Работен Притисок:
0.18~0.7 MPa
Работна температура:
0~60 Степен
Клипот брзина:
50~400mm/s
Подмачкување:
нема потреба од подмачкување

Поврзани производи