• Цената е намалена.
  • Свеж
30Pcs/многу Мешана Боја Синтетички Корални 11x15mm Морска Желка Spacer Монистра Diy Занает Материјал За Изработка на Накит трговија на Големо Мушка

30Pcs/многу Мешана Боја Синтетички Корални 11x15mm Морска Желка Spacer Монистра Diy Занает Материјал За Изработка на Накит трговија

 
DEN 324.00
DEN 227.00

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Синтетички корални
Боја : Мешана боја
Големина : 11x15 MM Количина : 30pcs(30pcs/string) 100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга. САД $ 12.08 /многу US $ 8.59 /многу US $ 17.50 /многу US $ 12.98 /многу US $ 11.80 /многу US $ 9.80 /многу US $ 7.50-7.70 /многу US $ 9.90 /многу


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
EL979
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Материјал:
Вештачки Корални
Објектот Тежина:
20g
Бренд Име:
lae1sa
Објектот Форма:
Желка
Големина на:
11*15mm

Поврзани производи