• Цената е намалена.
  • Свеж
Бел Пердув Стегање Подигнат Разноврсна Крилја Јака Пердув Epaulets Напнат Мода Рамо Додатоци Алтернативни Свадба O0480

Бел Пердув Стегање Подигнат Разноврсна Крилја Јака Пердув Epaulets Напнат Мода Рамо Додатоци Алтернативни Свадба O0480

 
DEN 653.28
DEN 523.00

Стока
Во продавницата


Детали За Производот :
Производ Слики :
O0480
L0015
N0093
Внимание ве молиме :
Ако имате било какви прашања,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што наскоро.


Карактеристики на производот

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Број На Модел На:
O0480
Бренд Име:
JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал:
Полиестер
Материјал:
1.0 cm еластичен појас
биста:
80-110CM
Underbust:
70-100cm

Поврзани производи