• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот мода жена нови накит Злато - боја pendant дами долго имитација бисер був темперамент ѓердан девојка accessori

Бесплатен превозот мода жена нови накит Злато - боја pendant дами долго имитација бисер був темперамент ѓердан девојка accessori

 
DEN 156.00
DEN 141.00

Стока
Во продавницата


start Isv Module Wrap10572
end Isv Module Wrap10572
политика за испорака
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-30 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија , Бразил , или некои Европски земји може да потрае до 30-50 работни дена или подолго за испорака.
Повратни информации
Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите. При купување на нашите производи, Купувачот се согласува да го контактирајте со нас во случај на негативно искуство пред да остават негативен или неутрален повратни информации за да ни даде можност да се поправи проблемот. Ве молиме да ни остават четири "5 Ѕвезда" Позитивни Повратните информации ако сте задоволни со вашиот објект кога се примени. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
4cm
Број На Модел На:
BJE-043
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Бренд Име:
XQ
Бисер Форма:
Semiround
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Поврзани производи