• Цената е намалена.
  • Свеж
200pcs 3Leaf Слива Вештачки Цвеќиња За Свадба Дома Декорација Венец Крпа за Шиење Облека Везана Уметност DIY Mariage Занает

200pcs 3Leaf Слива Вештачки Цвеќиња За Свадба Дома Декорација Венец Крпа за Шиење Облека Везана Уметност DIY Mariage Занает

 
DEN 360.00
DEN 335.00

Стока
Во продавницата


Количина : 200 компјутери/многу
Боја : Како што гледате
Цвет Големина : 2 cm Материјали : Свила и пластика
Карактеристики : Пена вештачки лили Роуз цвет ,добро направени и vibrantly обоени, изгледа реално-како,Совршени за вашата свадба ден / На венци/ home декорација / занает проекти /DIY одлуки /paty&bithday декорација.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
3. Кина Пост регистрирани парцела купувачот не може да query логистика информации, ако голем купувањето, ве молиме да користите побезбеден начин на логистика регистрирани!
Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст
Производот Сликата :


Карактеристики на производот

Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HB53-200
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Материјал:
Свила и Пластика
Употреба:
DIY свадба цвеќиња
Големина:
2cm
Карактеристики:
Жолта Stamens

Поврзани производи