• Цената е намалена.
  • Свеж
16 шарени Quilling Хартија, Занает Колекции 14Pcs Алатка поставите Возен Ленти DIY Колекција Дома Декорација Занаети танчери 5 Украсување

16 шарени Quilling Хартија, Занает Колекции 14Pcs Алатка поставите Возен Ленти DIY Колекција Дома Декорација Занаети танчери

 
DEN 1008.96
DEN 565.00

Стока
Во продавницата


Детали За Производот :
Опис :
100% Сосема Нов и Намалување на
Материјал : Хартија
Боја : Мешана Боја
Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.
3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
забелешка:Ова е костум, сликата на примерокот за повикување само, специфична форма може да се направи во одредена
и специфични бои може да биде врз основа на лично хоби да создадат свои омилени бои и дезени
Пакетот Вклучува :


Карактеристики на производот

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
1815TZ
боја:
multicolor
Dropshipping:
Поддршка
Местото на Оригиналот:
Кина
испорака:
Бесплатен превозот
Повод:
Дома,забава,роденден
Функција:
Креативни Хартија DIY Декорација
користат за:
Дома,забава,роденден DIY Декорација

Поврзани производи