• Цената е намалена.
  • Свеж
Слатка жените појас ,цвет девојка sash појас,свадба sash ,горат Sash појас појавување горат ткаенина цвет headband 1 СЕТ

Слатка жените појас ,цвет девојка sash појас,свадба sash ,горат Sash појас појавување горат ткаенина цвет headband 1 СЕТ

 
DEN 312.00

Стока
Во продавницата


Моден жените појас ,цвет девојка sash појас,свадба sash ,цвет Sash појас појавување горат ткаенина цвет 1 СЕТ


Карактеристики на производот

Појас Должина:
120cm, 150см, 160cm, 180cm
Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
Ткаенини
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Појас Ширина:
2cm
Бренд Име:
ifanBaby
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
A1
Тока Ширина:
2cm
боја:
Lt. Сина

Поврзани производи