• Цената е намалена.
  • Свеж
10pcs Злато/Сребрена Срцето Бел Име Број Menu (мени) Табела Место за Држачот на Клипот Свадба Партија Прием Корист

10pcs Злато/Сребрена Срцето Бел Име Број Menu (мени) Табела Место за Држачот на Клипот Свадба Партија Прием Корист

 
DEN 1247.52
DEN 973.00

Стока
Во продавницата

Тоа е одлично за свадби,тушеви,празници,било прослави и посебен ден. Состојба : 100% Сосема нов Пакет големина : 7*4*4 CM Материјал : Смола Количина : 10pcs


Карактеристики на производот

Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Куќа се Движат,Венчавка,Денот на Вљубените,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Материјал:
Стакло
Шема:
Животните
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DRtrade
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Табела Карта Носителот

Поврзани производи