• Цената е намалена.
  • Свеж
ZOKOL имајќи 1217 Само-усогласување на топката имајќи 85*150*28mm

ZOKOL имајќи 1217 Само-усогласување на топката имајќи 85*150*28mm

 
DEN 919.68
DEN 699.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Капацитет На Моторот:
Двоен ред
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Број На Модел На:
1217
Структура:
Авто-Усогласување на топката имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Големина:
85*150*28mm

Поврзани производи