• Цената е намалена.
  • Свеж
Мис Moly Жените Steampunk Готски Корсет Bustier Overbust Bustier Блузи Слабеење Половината Cincher Girdle Тело Shaper Плус Големина S-2XL

Мис Moly Жените Steampunk Готски Корсет Bustier Overbust Bustier Блузи Слабеење Половината Cincher Girdle Тело Shaper Плус Големина

 
DEN 2111.52
DEN 1161.00

Стока
Во продавницата

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ако ви треба објект итно и сакате брод од Експрес Испорака, кога ќе цел, Пред да се плаќа, pls Контактирајте со нас за Изразат Испорака, ние ќе се Пресмета Изразат превозот цена за вас, и да додадете цел, тогаш може да се направи исплата. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
90% полиестер
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Копче
Стил:
Секси
Број На Модел На:
Steampunk Готски Корсети
Бренд Име:
мис moly
Големина:
S, M, L, XL, 2XL
Boned :
12 Спирала Челик Boned
Стил:
Steampunk; Готски
боја:
Црна, Црвена
Пред Должина:
S-L
Назад Должина:
S-L

Поврзани производи