• Цената е намалена.
  • Свеж
Wotefusi Пред накладките За Buell 02 Firebolt XB9R 03-04 XB9S Молња 08 XB12 STT [PA503]

Wotefusi Пред накладките За Buell 02 Firebolt XB9R 03-04 XB9S Молња 08 XB12 STT [PA503]

 
DEN 503.52
DEN 463.00

Стока
Во продавницата

Fitment : За Buell Пред : За 2002-2007 Firebolt XB9 R 2003-2004 XB9 S Молња 2005-2009 XB9 SX Молња Град X 2008-2010 XB9 SX Молња 2004-2008 XB 12 S Молња 2004-2008 XB 12 Р Firebolt 2006-2008 XB 12 СВ Молња Долго 2006-2008 XB 12 територијата на поранешна југославија Молња 2006-2010 XB 12 X Ulysses 2008-2010 XB 12 XT Uysses За 2008 година XB12 STT Молња Пакет се вклучени : 1 Пар x накладките Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.


Карактеристики на производот

Име На Модел:
За Buell 02 Firebolt
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
накладките
Бренд Име:
Wotefusi

Поврзани производи