• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Маици За Мажи О-вратот Tees Лето Оган Бензин Hot Rod Т-Маица Гроздобер Стаорец Род НИ Автомобил V8 Мотор Oldschool Т кошула

2018 Маици За Мажи О-вратот Tees Лето Оган Бензин Hot Rod Т-Маица Гроздобер Стаорец Род НИ Автомобил V8 Мотор Oldschool Т кошула

 
DEN 707.04
DEN 601.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Поврзани производи