• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња Челична Прачка 6 Делови Телескопски Антена Антенски за радио 477mm Долго антенски тема надвор

2 парчиња Челична Прачка 6 Делови Телескопски Антена Антенски за радио 477mm Долго антенски тема надвор

 
DEN 105.12

Стока
Во продавницата

2 парчиња Челична Прачка 6 Делови Телескопски Антена Антенски за радио 477mm Долго антенски тема надвор Име на Производ : Телескопски Антена;Делови : 6 Делови Unstretched Големина : 107mm / 4.2";Целосна Должина : 477mm / 18.8" Макс Дијаметар : 6mm / 0.24";Монтажа Дупка со Дијаметар : 3мм / 0.118" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик;Боја : Сребро Тон Тежина : 10.2 g/pc


Карактеристики на производот

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
телескопски антена
Делови:
6 делови
Unstretched Големина:
107mm / 4.2
Целосна Должина:
477mm / 18.8
Максимален дијаметар:
6mm / 0.24
Монтажа Дупка Со Дијаметар:
3мм / 0.118

Поврзани производи