• Цената е намалена.
  • Свеж
Kicute 5pcs/број 5 Бои Удобност Мека Пена Пенкало, Молив Костец Пенкало Контрола Ученик на Ракопис за Помош на Деца Деца на Училиште Канцелариски

Kicute 5pcs/број 5 Бои Удобност Мека Пена Пенкало, Молив Костец Пенкало Контрола Ученик на Ракопис за Помош на Деца Деца на Училиште

 
DEN 119.04
DEN 72.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Погоден за повеќето на пенкало или молив
Идеален за деца и возрасни кои имаат своето пишување се спроведе со премногу фирма на gasp.
Овој зафат е долг и направен од висок квалитет на мека пена.
Безопасни сунѓер, парична казна изработка
Удобно пена молив зафат
Спецификации :
Материјал : флексибилни пени
Должина : 4 cm
Дупка со дијаметар : 0.7 cm
Испраќа во еден пакет од 5 бои; сина, црвена, зелена, портокалова и виолетова
Пакувани се вклучени :
5 x Пена Молив Костец


Карактеристики на производот

Бренд Име:
KICUTE
Број На Модел На:
Молив Ракопис Пенкало Зафат
Стил:
topper
Пакување:
Пакет

Поврзани производи