• Цената е намалена.
  • Свеж
Домашно Милениче Птица Играчки Папагал Игра Кошарка Обрачот Трик Проп Топки Обука

Домашно Милениче Птица Играчки Папагал Игра Кошарка Обрачот Трик Проп Топки Обука

 
DEN 156.00
DEN 126.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Направен од пластични материјали,заштита на животната средина и силна. Кошарка се вклопува медиум папагали и да се скрати на штандот за мали папагали да ја користите. Може обука интелигенција на папагал,чувајте ги во здрава животна средина. Треба да се води папагал прво, или папагал каснувања играчка.
Спецификации :
Материјал : Пластични Дијаметар на топката : 3.2 cm/1.26"(стан) Големина : стан.15cmx12.3cm/5.91"x4.84" Боја : Случајни боја,Како слики прикажани Количина : 1 Сет на Папагал Играчка (Еден Кошарка обрачот + Три топки)
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Set Папагал Играчка
Плаќање :
1.Ние прифаќаме Alipay. Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ. Вие исто така може да се провери од тука : https : //helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm
2.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена. ви благодарам многу.
3.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.
Испорака :
1.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.
4. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.се надевам дека ќе може да се разбере. ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Враќање Враќање :
1.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2 .Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации :
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа е само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Пластични
Тип:
Птици

Поврзани производи