• Цената е намалена.
  • Свеж
5-30pcs/многу 40inch 1m долго led канал вградени алуминиумски профил за двоен ред led лента,млечниот/транспарентен капак за 20mm pcb

5-30pcs/многу 40inch 1m долго led канал вградени алуминиумски профил за двоен ред led лента,млечниот/транспарентен капак за 20mm

 
DEN 2155.20
DEN 2155.00

Стока
Во продавницата


*Предмети Број 2001 *Големина : L1000x W30x H10mm *Материјал : Алуминиум Домување +PC покритие *PCB ширина : 20mm Додатоци : 1. Led алуминиумски профил за домување : 1m/set x 5-30set 2. Крајот Капа : 2 парчиња/set х5-30 сет 3. PC покритие : Млечниот/Транспарентен PC покритие 1m/set x 5-30 поставите 4.Монтажа Клипови : 2 парчиња/set Х5-30 сет


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
млечниот маска, транспарентен капак
боја:
5pcs, 6pcs, 7pcs, 8pcs, 9pcs, 10pcs, 11pcs, 12pcs, 13pcs, 14pcs, 15pcs, 16pcs, 17pcs, 18pcs, 19pcs, 20pcs, 21pcs, 22pcs, 23pcs, 24pcs, 25pcs, 26pcs, 27pcs, 28pcs, 29pcs, 30pcs
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
2001 година
Ширина:
3cm
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Сводот
Тело Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3 Години
Карактеристики:
20mm pcb профил
Е dimmable:
No
Должина:
40inch
База Тип:
2G11
Напон:
12V
Употреба:
Индустриски
Употреба:
Затворен Осветлување
Wattage:
profile only
Материјал:
Алуминиум и PC
Должина:
1000mm
маска:
млечниот или транспарентни
Инсталација:
таванот ,чове осветлување

Поврзани производи