• Цената е намалена.
  • Свеж
Minmin Луксузни Лустерот Обетки за Жените Злато/Сребрена/Црна Кристал Кристал Булчински Долги Обетки Свадба Накит MEH948

Minmin Луксузни Лустерот Обетки за Жените Злато/Сребрена/Црна Кристал Кристал Булчински Долги Обетки Свадба Накит MEH948

 
DEN 292.80
DEN 220.00

Стока
Во продавницата


Бренд : Minmin
Предмет Тип : Долги Обетки / Свадба Обетки / Обетки Кристал
Материјал : Цинк Легура, Кристално
Главната Боја : Златна боја/Сребрена/Црна
Прилики : Свадбена/Ангажирање /Партија / Матурска / Годишнината
Подарок за : Невести/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел, Кадмиум слободни


Карактеристики на производот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MEH948
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
minmin
Обликот:
Лустерот
боја:
Злато/Сребрена/Црна Боја
Други Камен:
Кристал
Тип:
Долги Обетки / Свадба Обетки / Обетки Кристал
is_customized:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
Прилики:
Свадба/Ангажирање /Партија / Матурска / Годишнината
Подарок за:
Невести/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга
Пакет:
Меур плик
Еколошки Стандарди:
Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни

Поврзани производи