• Цената е намалена.
  • Свеж
Спиење мојата радост зајакот цртан филм Везана,везови,DIY DMC Крстот бод Кинески модели 14CT бело платно смета Крстот бод

Спиење мојата радост зајакот цртан филм Везана,везови,DIY DMC Крстот бод Кинески модели 14CT бело платно смета Крстот бод

 
DEN 960.00
DEN 538.00

Стока
Во продавницата


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО
14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно
14ct : крпа големина : 34*40cm
заврши големина за : 24 *30cm
11ct : крпа големина 44*50cm

заврши големина 34*40cm
теми : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно


Карактеристики на производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11cr печатени платно, 14ct празно платно
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Поврзани производи