• Цената е намалена.
  • Свеж
Vincent Van Gogh слики на Платно Thatched Куќи против Ридот рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

Vincent Van Gogh слики на Платно Thatched Куќи против Ридот рака-насликани на ѕид уметност оркестарот Висок квалитет

 
DEN 7152.00
DEN 6222.00

Стока
Во продавницата

Видови на слики :
Пакет од сликите :
Нашата Галерија :
. Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид. Колку долго ќе мора да почека за мојата слика? За да се обезбеди висок квалитет,обично тоа ќе трае околу 10 дена за да се заврши сликата.Без протегала и Врамено. Обичај Сликарство & Custom Size : 1. Кога ќе ги нарачате и рамка и сликарство ние се водат вашата слика на носила барови. Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? Цената покажа на нашата продавница е само со платно. 100% Пари гаранција за да се Гарантира. Платно Само, без протегала и врамени,ве молиме контактирајте со нас за addtional цена, ако ви треба да се водат или рамка.Тоа ќе пристигнат на вашата страна во 7-10 работни дена од EMS, DHL, Fed Ex, итн international express.Поради скапи превозот цена и да се избегне larege објект оштетени за време на транспортна, прифаќаме само да се водат или рамка за големината која не е поголема од 30x40inches.Ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Сите waterprint или изведувач името на сликата нема да биде покажа на завршен сликарство.Повратни информации Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис.И силна картон ќе бидат спакувани за врамени слики. Целосна наплата ќе ви биде испратена по добивме сликарство. Лесно Се Враќа Политика. Ние, исто така може да се направи слика за вашата фотографија, само пратете ни ја вашата фотографија со големина сакате, ние ќе го прават тоа за да платно. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Вие исто така може да оди до врвот проверете приложените слики кои во споредба со оригиналниот. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно.Контактирајте со нас на интернет или да ни пратите пораки за детали. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате да се регистрирате уметникот име. Ве молиме имајте предвид, политика на враќање не се однесува на кориснички налози.
Weclome да Jacky Галерија Маслото Descripition : 1. Висок квалитет,100% рака-насликани на платно,ја користат истата brushstrokes и техники со оригиналниот уметник. Ве молиме бидете сигурни дека враќањето е во силна пакување.Како се сликите спакувани? За платно уметност,сите слики ќе се расукува и се одликува со силна ПВЦ цевка внатре и меур пластика надвор. Ве молиме контактирајте со нас за custom size сте заинтересирани, ние ќе ви испратиме цена . Ако вашата цел е итна,можеби за chirstmas или Подарок,ве молиме означете ја вашата очекуваат доби датум,ние ќе се обидеме потрудиме да ги организираме побрзо превозот. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Сите големина е на располагање.Може да ми се врати сликата ако не ми се допаѓа? Да,можете да се вратите на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети ако не сте задоволни со квалитетот. Завршен Маслото Примероци :
Answer : ___________________________ Note : фотографии беа зеде од камерата,поради снимање светлина разлика,боите на нашите слики изгледа малку се разликува од оригиналот. Контактирајте со нас за врамени цена. Ни веруваат, ќе најдат тие се повеќе убави кога ќе ја добиете вистинската слика : )
Маслото Често Поставувани Прашања : 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Затоа што сите слики се рачно изработени по наредба од нашите уметници,обработка време на вашата цел ќе биде во 15-20 дена. Промет на големо со цел добредојдени.


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
40 X 20, 50 X 25, 60 X 30, 70 X 35, 80 X 40
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Impressionist
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
50
Iid:
18671
M:
M3

Поврзани производи