• Цената е намалена.
  • Свеж
HK4100F-DC12V-SHG 12V реле 3А 250VAC 6PIN HUIKE HK4100F DC12V SHG Бесплатен превозот

HK4100F-DC12V-SHG 12V реле 3А 250VAC 6PIN HUIKE HK4100F DC12V SHG Бесплатен превозот

 
DEN 730.56
DEN 687.00

Стока
Во продавницата

Име на производ PCB Моќ Реле Модел HK4100 F-DC12 V-SHG Серпентина Напон DC 12 V Контакт Капацитет
3А 30 VDC
3А 250 VAC Број на Пиновите 6 Пина


Карактеристики на производот

Теорија:
Електромагнетни Штафета
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Број На Модел На:
HK4100F-DC12V-SHG
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Напон:
12V

Поврзани производи