• Цената е намалена.
  • Свеж
50pcs Малку Зелена Желки Рамен грб Смола Scrapbooking Занаети Разубавувањето Flatback Шарм Cabachons

50pcs Малку Зелена Желки Рамен грб Смола Scrapbooking Занаети Разубавувањето Flatback Шарм Cabachons

 
DEN 719.52
DEN 504.00

Стока
Во продавницата


Имајте на ум на сите купувачи : нашата flatback смола е 3 D, не planar, тоа ќе биде повеќе жива и живописни.
Квалитет : ААА+++ Објект Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Види Слика
Материјал : Смола
Големина : околу 2-4cm, ве молиме погледнете го вториот оглас слика.( 1 инч=2.54 см )
Количина : 50 парчиња од Мали Зелени Желки Flatback смоли Тие се навистина кул за вашиот занаети, како роденден/празник-карта во донесувањето одлуки, свадба деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса/клипови, Мобилен телефон деко, рамка embellishments др.
Плаќање прифаќаме само Alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од нарачка. Shippment Ние се испраќаат на светот земја освен некои земји Цел ќе биде испратена во рок од 2-3 дена по исплата е расчисти. Ние не сме одговорни за било обичај должност, увоз доход и предавање на трошоци на дестинација. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. За повеќето од земјите трае околу 15-30 дена, ако не можете да ја добиете вашата цел во вкупно 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши за вас! Повратни информации Вашиот коментар е многу важен за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе го реши проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. ВИ БЛАГОДАРИМЕ! Контакт Поради временската зона разлика, ве молиме оставете 1-2 дена за да се добие вашите e-mail пораки, одговори. ви благодариме за вашиот разбере.


Карактеристики на производот

Материјал:
Смола
Тема:
Малку Зелена Желки

Поврзани производи