• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен Превозот 5Pcs./ многу Супер Големи Големи 36 Инчи Латекс Балони Хелиум Балон Топка Одлично за Роденден, Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 5Pcs./ многу Супер Големи Големи 36 Инчи Латекс Балони Хелиум Балон Топка Одлично за Роденден, Свадба Декорација

 
DEN 314.40

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Deep Blue, Мулти, Темноцрвена, Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Бела, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розова, Небото Сино
Ballon Големина:
36inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Број на Компјутери:
5pcs
Бренд Име:
NASTASIA

Поврзани производи