• Цената е намалена.
  • Свеж
Музичка Уметност Винил Налепници За Дневна Соба Отстранлив Декорација Музички Инструмент Гитара Ѕид Decals За Музичкото Студио ZB137

Музичка Уметност Винил Налепници За Дневна Соба Отстранлив Декорација Музички Инструмент Гитара Ѕид Decals За Музичкото Студио

 
DEN 382.56
DEN 287.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината Големина(custom sizes достапни по барање)
56cm X 19cm (Hx W)
89cm X 30cm ( Hx W )
Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Ако сакате малку боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме изберете custom боја и да го одредите боја со " оставете порака "или" contact us ", Ако ние не примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата! Овие налепници немаат позадина на сите, ниту бели ниту транспарентни. Секоја позадина бои ќе биде боја на вашиот ѕид.


Карактеристики на производот

боја:
Црна, Бела, Канал Сино, Сино Сина, Сина, Сива, Државата Сива, Виолетова, Темно Сива, H635 Меки Розова, Портокалова, Кафена, Прилагодено Боја
Големина:
56x19cm, 89x30cm
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZB137
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Поврзани производи