• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови Carburetor за Тојота 1RZ Hiace 1993-1998 , 21100-75020, 21100-75021

Нови Carburetor за Тојота 1RZ Hiace 1993-1998 , 21100-75020, 21100-75021

 
DEN 5664.00
DEN 5324.00

Стока
Во продавницата


Злато Снабдувач
производот одговара за
Тојота Hiace 1993-1998
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ.
Фотографиите се преземени од actuall Carburetor.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Ве молиме продавница со доверба.
1.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.
2.Следење БР.ќе биде достапна и ажурирање на Aliexpress по 1-2 работни дена.
Се надеваме дека ќе биде задоволен со оваа набавка.Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на DHL,TNT,Fed Ex .Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.
Според нашето искуство,Ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
1.Обично,DHL,TNT,Fed Ex чини околу 5-15 дена на начин,ве Молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо.Поради временските причина,време може да биде подолг,ве молиме љубезно ве молиме почекајте,благодарам многу!
2.Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4.Услуга транзит време е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се многу особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор,Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака.
7.Меѓународни Купувачи : ве молиме контактирајте со нас за превозот цитати пред купување.
8.Ние брод предмети преку DHL,Fed Ex,ТНТ.ве молиме контактирајте со нас за вашите курир,ви Благодариме!
Во комбинација превозот е достапен за различни предмети,ве Молиме контактирајте со нас за комбиниран превозот цитати пред купување.
1.Ние нудиме 1 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот).
2.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.ве молиме контактирајте со нас пред да испратите предмети назад.ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент statisfaction!Позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.
1.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.
2.Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.
3. Ние прифаќа Paypal за плаќање, ако користите плаќање Paypal, ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
21100-75021
Поставување на Возило:
1RZ
Hiace-Година:
2006 година
Специјални Функции:
исто како и оригинални делови
Производителот Дел Број:
MN-0012400
Бренд Име:
TAHIKO
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Hiace
Објектот Тежина:
2
Осветленост Дел Број:
21100-75020
Материјал Тип:
Алуминиумски/Цинк
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Алуминиумски/Цинк
Производителот Дел Број:
MN-0012400
Зафатнина:
1.1-3.6 L
Нема. на Цилиндри:
2

Поврзани производи