• Цената е намалена.
  • Свеж
14 компјутери/set Бајка Замокот Круна Зајакот Мачка Аларм Торта Шапка Teapot Светилник Brooch Копчето Иглички Јакна Значка Накит

14 компјутери/set Бајка Замокот Круна Зајакот Мачка Аларм Торта Шапка Teapot Светилник Brooch Копчето Иглички Јакна Значка Накит

 
DEN 318.24
DEN 239.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XZ133-XZ146
Бренд Име:
QIHE НАКИТ
Боја:
како Слика
Повод:
Anniverrsary;Подарок;Лице;сувенири;Други
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Функција:
100% сосема нов и висок квалитет
Начин На Продажба.:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
is_customized:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
Пакет:
OPP пакет
Бесплатен превозот :
над $5 со следење на број

Поврзани производи