• Цената е намалена.
  • Свеж
AUSINI 27110 Витези замокот серија градење на блок поставите Деца DIY Образовни Креативен Модел Тули Играчки за деца

AUSINI 27110 Витези замокот серија градење на блок поставите Деца DIY Образовни Креативен Модел Тули Играчки за деца

 
DEN 2157.60

Стока
Во продавницата


Материјал : животна Средина пријателски материјал. Тули број : 1118pcs Пакет : нема оригинална кутија ,нова во запечатени ќеси (Играчки и инструкции испратите заедно)


Карактеристики на производот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
27110
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Класификација:
Монтажа

Поврзани производи