• Цената е намалена.
  • Свеж
500 компјутери Сосема Нов 6mm 1/4 Вакуум Пролет Клипови Метал Акција Црево Стеги

500 компјутери Сосема Нов 6mm 1/4 Вакуум Пролет Клипови Метал Акција Црево Стеги

 
DEN 2111.52
DEN 1900.00

Стока
Во продавницата

Менгеме Големина ID
Погодни за Црево OD Ø6 мм да Ø8 mm (Ø0.25" да Ø0.31")
Ширина 6 mm
Апликација за Поправка на Автомобилски Горива Линии, Вакуум / Воздух Црева
Објектот Пролет Црево Стеги
КОЛИЧИНА 500 КОМПЈУТЕРИ


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Тежина:
200g
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Висина:
1.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1.5cm
Бренд Име:
GZCHX2010

Поврзани производи