• Цената е намалена.
  • Свеж
автомобил стил воланот автомобил покритие Симпатична Зголеми Печатење Воланот Опфаќа Девојки Кол 38cm Персоналните Воланот Маска

автомобил стил воланот автомобил покритие Симпатична Зголеми Печатење Воланот Опфаќа Девојки Кол 38cm Персоналните Воланот Маска

 
DEN 1013.28
DEN 962.00

Стока
Во продавницата


автомобил стил воланот автомобил покритие Симпатична Зголеми Печатење Воланот Опфаќа Девојки Кол 38cm Персоналните Воланот Покрие симпатична жените воланот декорација
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Бидејќи постојат голем број на наредби за процесот, ако примите скршени објект или сеуште не добиваат објектот по 60 дена, не брзаат да им даде лош преглед или да поднесат спор. Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници. Откако состојбата е потврдена ние ќе ја објектот, ве молиме верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи најдобра услуга. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.


Карактеристики на производот

Материјал:
микрофибер кожа
Име На Модел:
прекрасна цвет печатење автомобил стил воланот автомобил покритие
Бренд Име:
TYUI
Големина:
38*38*5 cm
Тежина:
0.6kg

Поврзани производи